Parti Organizasyonu


Yaza merhaba partisi/ yaza elveda partileri, kış partileri, bekarlığa veda partileri ve ya evliliğe veda partisi organizasyonu, havuz başı partileri, bahçe partileri, doğum günü partileri, gizemli kıyafetli maskeli balo ve partiler, sizin özel önemli günleriniz için sürpriz kutlama partileri...bizde parti bitmez, tabi sizde de öyle. Bu partileri daha eğlenceli hale getirmek için kolları sıvıyoruz. İhtiyacınız olan herşey ve fikir/önerilerimiz için bizi arayın! 

Yazlığınızda doğum günü partisi mi vermek istediniz örneğin, cumartesi gecesi dışarı çıkmayıp evinizde arkadaşlarınızla beraber mi eğlenmek istediniz yoksa söz, nişan yada düğününüzü kendi seçtiğiniz yerde; kırda ya da herhangi bir mekanda kendi istediğiniz müzik tarzında, alışılmışın dışında parti havasında mı kutlamak istediniz? O zaman doğru yerdesiniz. Les Etoiles Parti Organizasyonu ile  eğlenceyi profosyonel ekipman ve personel ile ayağınıza getiriyor.

 • Birbirinden kaliteli müzik dans grupları
 • Işık – Ses sistemi temini
 • Canlı Dj performans
 • Barkovizyon hizmeti
 • Özel film çekimi ve profesyonel montaj
 • Fasıl ekibi kiralama
 • Oryantal showlar
 • Pastadan dansöz/zenne çıkarılması
 • Dans pisti ve sahne kurulumu
 • Fotoğraflardan maske hazırlanması
 • Özel tasarım kıyafet ve hediyeler
 • Özel tasarım davetiyelerin hazırlanıp dağıtılması

Doğum günü partileri

Evinizde, bahçenizde, oturduğunuz sitedeki çardakta, her zaman gittiğiniz bir kafede ya da çok beğendiğiniz bir kır bahçesinde Doğum Günü Partisi Organizasyonu hizmetimizle yani Les  Étoiles Organizasyon ile kutlayabilirsiniz.

Doğum günü parti organizasyonu yapmak doğum günü sahibi için her zaman zor olmuştur. Nerede kutlanacak, kaç kişi gelecek, ne ikram edilecek ve tabi kaç kişilik rezervasyon yapılacak? En büyük kaygı ise “ya kimse gelmez ise” dir. Les Etoiles Organizasyon ve DJ ve animatör ekibi bu sorunları tamamen ortadan kaldırarak, doğum gününüzü istediğiniz mekanda, istediğiniz müziklerle ve istediğiniz saatlerde, size unutamayacağınız bir doğum günü partisi organizasyonu  yaşatır.

Bekarlığa Veda Partileri

Size özel hazırlanmış mekan dekorasyonu, özel maske ve kıyafetler, müzik dans ve showlar, özel menüler, ışık ses ve görüntü sistemleri kiralama ve kurulumu, dansöz/zenne kiralama, dansçı kiralama,  sahne kurulumu. Hepsi ve daha aklınıza gelebilecek pek çok şey, Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonunuz için hizmetiniz de. Tek yapmanız gereken hemen bizi aramak.

Özel Günler – Kişiye Özel Kutlamalar

Evliliğinizin yada beraberliğinizin yıl dönümüzde ister bir mekanda (cafe, restaurant, bar, kır bahçesi, tekne) sevdiklerinizle eğlenebilir isterseniz başbaşa romantik bir yemek yiyebilirsiniz. Her iki durumda da  Les Étoiles Organizasyon istediğiniz mekanda, istediğiniz müziklerle ve istediğiniz saatlerde, size unutamayacağınız özel ve büyülü bir yıldönümü yaşatır.

İsterseniz çeşitli surprizlerle bu günü unutulmaz da kılabiliriz. Mesela;

 • Eşinizin başından aşşağa özel baskılı balonlar dökebilir veya sizin için özel bir mekandan çıkarken aniden sevgilinizin başından aşşağı güller döker bir kemancı ile aşkınızı yeniden sevgilize veya eşinize iletmenize yardımcı olabiliriz.
 • Şık bir motoryatta havai fişekler, müzik ve harika bir yemek eşliğinde İstanbul boğazını aşkınıza şahit ederiz.
 • İsterseniz, aşkınızı lazerle gökyüzüne veya denize yazarız veya içten ve sevgiyle  özel hazırlanmış bir pastayı istediğiniz bi saatte küçük bir kutlama ile  sevdiceğinize teslim ederiz.
 • Hatta Aşk Hikayenizi Filme de çekebiliriz. Evet yalnış okumadınız! Tamamen profesyonel bir ekip ve profesyonel oyuncularla aşkınızı film yapabiliriz.

Bunlar ve aklınıza gelebilecek gerçekleşmesini istediğiniz pek çok şey için biz buradayız.

Kişiye özel kutlamarın heyecanı ve önemi başkadır, artık Les Étoiles’ le bambaşka olduğunu göreceksiniz.

Yeni Yıl Partileri

Yeni yıla sevdiklerinizle beraber, sizin belirlediğiniz veya bizim önerebileceğimiz bir mekanda dilediğiniz zaman deneyimli DJ ler, canlı performans grupları, dansçılar özel tarz tasarım, konsepte uygun dekorasyonlar eşliğinde unutulmaz bir gece için Les Étoiles Organizasyon size işte yeni yıl partisi budur detirtecek çözümler sunar.