Model ve Hostes Temini


Model Temini

Birbirinden güzel, alımlı,nitelikli, profesyonel ve  uyumlu foto model, katalog modeli arkadaşlarımızla zaten güzel olan kıyafet veya ürünlerinizi Les Etoiles Modellerinin ışığı ile parlatıyoruz.

Unutmayın Herkes Yıldızlardan Bir Parça İster!

Modellerimizin görsel sunumları ve detayları için  bizi hemen arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Host – Hostes Temini

Bireysel veya kurumsal tüm organizasyonlarda; düğün-davet organizasyonu, lansman organizasyonu, fuar organizasyonu, açılış organizasyonları, kongre organizasyonları  vb. organizasyonlarda tecrübeli birbirinden güzel ve nitelikli host-hosteslerimiz ve modellerimiz hizmetinizdedir.

Host & Hosteslerimiz tek tip kıyafet kullanmaktadırlar.Organizasyon içeriğine göre yabancı dil gerekli görülen yerlerde firmamıza önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

Model ve Hostes Kataloğu için lütfen bizi arayınız veya  mail atınız.

Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonlarında host & hostesler misafirlerin karşılanması, yer gösterim hizmeti, gerekli görülen yerde masa dizaynının yapılması, nikah şekerlerinin misafirlere sunulması gi aktiviteleri gerçekleştirmektedirler.

Fuar Organizasyon

Birbirinden deneyimli, profesyonel, şık, güler yüzlü, nitelikli host ve hosteslerimizle fuar organizasyonlarında yanınızdayız. Tercümanhost- hostes, servis hostesi, model hostes hatta ünlü manken ve modellerin dahi standınızda ziyaretçileriniz müşterileriniz için görevlendirilmesini isteyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Les Etoiles Organizasyon’u aramak. Size detsek olmaktan mutluluk duyacağız.

Kongre Organizasyon

Şirket misafirlerinin karşılanması, masa yerlerinin gösterilmesi, kokart dağıtımı, firma kitapçıklarının dağıtılması, ödül törenlerinde hediyelerin sınıflandırılması ve sunumlarında verilen görevlerin yerine getirilmesi gibi aktiviteleri gerçekleştirmektedir.

Açılış Organizasyon

Misafirlerin açılış alanına, aktivite sırasına göre yerleştirilmesi, açılış sırasında tepsi tutmak ve kurdele kesim seronomisinin yapılmasına yardım etmek.Kokteyl alanında yada catering alanında eksikleri tespit ederek organizasyon düzeninin sağlanmasına yardım etmek gibi aktiviteleri yerine getirir.