Kongre ve Festivaller


Bayi toplantıları ve Kongre Organizasyonları bilgi akışının kolay ve sağlıklı yapıldığı tanışma ve geliştirme için en iyi ortamlardır.

Günümüz Türkiye’sinde tam donanımlı, ekip ruhuna sahip, dinamik kadrolarla çalışmak önemlidir. Bu kadrolara sahip olabilmenin en önemli şartı ise şirket içi eğitimdir. Bu nedenle bayi toplantıları gibi etkinlikler büyük önem kazanmaktadır.

Ürünlerinizi tüketiciyle buluşturan ve pazarlayan bayileriniz ile,

– Yeni ürünlerinizi ve markanızın üstünlüklerini tanıtabilirsiniz.

– Şirketinizin imajını korur ve geliştirebilirsiniz.

– Satışları arttırmak için eğitimler verebilirsiniz.

Organizasyonun hazırlık ve uygulama sürecince, katılımcıların ulaşımları, karşılama ve konaklamalar, oda dağılımları, çevre gezileri, menü seçimleri, kahve molaları, ses ışık sahne, dekorasyon ve final günü gala gecesine kadar oldukça kapsamlı ve titiz bir çalışma gerektirir.

Projenizin tamamı alanında uzman etkinlik yöneticilerimiz tarafından kurgulanarak, tüm misafirlerinizin motivasyonu ve mutluluğu için bütün detayları ince ayrıntılarla planlanmış bir organizasyonu sizler için tasarlıyoruz…

Festival Organizasyonları

Les Etoiles, Festival Organizasyonu planlama ve yürütme, festival tanıtım projesinin hazırlanması, basın ve halkla ilişkiler danışmanlık hizmetleri, festival sanatçılarının organizasyonu ve sağladığı teknik hizmetler ile kamuoyunda ses getiren festival organizasyonlarını başarıyla yürütmektedir.

Geleneksel hale gelmiş olan belediye ve yerel yönetimler tarafından düzenlenen kültür sanat festivallerinde ülkemizin önde gelen sanatçılarını sizlerle buluşturduk sanatçı portföyümüzün yanı sıra bünyemizde bulunan ses, ışık, sahne ve truss sistemleri ile organizasyon maliyetini minimuma indirdik ve görsel show’lara yer verdik görsel ve kaliteli bir organizasyon için çözüm ortağınız olmaktan gurur duymaktayız.

Sanatçı listelerimiz için bilgi alınız…