Kişiye Özel Kutlamalar ve Sürpriz Organizasyonları


Les Etoiles Organizasyon kisiye özel kutlamalar ve sürpriz organizasyonları ile sizi ve sevdiklerinizi en özel günlerinizde de yalnız bırakmıyor.İçinizden geçen ama nasıl yapacağınızı bilemediğiniz  unutulmasını istemediğiniz, sevdiğinizde iz bırakmasını, sizi ve kutlamanızı çok özel kılacağını düşündüğünüz fikirleriniz var, biliyoruz. Veya aklınızda hiç bişey yok ama isteğiniz var. Size fikir verilsin, fikrin hayata geçirilmesinde yani organizasyonda destek olunsun ve yine sevdiğiniz insan, kıymetliniz bu surprizi ve sizi ona hediye ettiğiniz bu hoş anıyı unutamasın istiyorsunuz

Les Etoiles Surpriz Organizasyonları  ile tüm bu hoşluklar artık mümkün. Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, sürprizler, en özel  ve unutulmaz evlilik teklifleri, sevgiliye serenatlar, isterseniz gök yüzüne bulutlara sevgilinizin ve sizin adınızı da yazabiliriz. Siz yeterki isteyin. Aklınıza gelebilecek, sevdiklerinize özel ve onlara layık fikir, öneri, organize aşamaları ve devamında da hertürlü kutlama parti organizasyonlarıyla yanınızda.

Aşk Hikayeniz Film Oluyor

Düğün gününüz de,14 Şubat Sevgililer Günü’nde, doğum günlerinde ya da evlilik yıl dönümünüz de, Sevdiğiniz insana kimsenin sahip olmadığı bir hediye vermek isterseniz bize ulaşın.

Birçok TV dizisini ve birbirinden ünlü televizyon sunucularının programlarını çeken çok özel bir ekiple, tanışmanızı ya da aşkınızı anlatan bir film hazırlıyoruz. İster başrollerde siz oynayın, isterseniz profesyonel oyuncularımız sizin aşk hikayenizi canlandırsın.

Bu hizmetten yararlanacak sınırlı sayıda özel insandan biri olmak için lütfen elinizi çabuk tutun ve rezervasyon yaptırın!

Black Light Theatre

Düğünler, nişanlar, sevgililer günü kutlamaları/sürprizleri, evlilik teklifleri bambaşka bir hizmetle renkleniyor artık. Hikayenizi bize anlatın size müthiş görsellikte bir sunumla geri verelim…profesyonel bir ekip size özel dekorasyon ve kostümlerle hikayenizi sahneye taşıyo bilgi için bizi aramanız yeterli. Unutmayın; Herkes Yıldızlardan Bir Parça ister.r. İsterseniz tiyatro sahnesin de isterseniz size özel bir mekan da, isterseniz profesyonel stüdyo montajı ile CD içersin de surpriziniz yerine ulaştıralım. Detaylı