Hakkımızda


Les Etoiles Organizasyon Müşteri memnuniyeti ilkesiyle, tasarım ve dizaynları , profesyonel fikir ve düşünceleri , 7 kişilik uzman kadrosu ve ekipmanları ile 8 Haziran 2010 dan beri, Orahel ile Beylikdüzü’ nde başlayan maceramıza Les Étoiles Organizasyon ile Mecidiyeköy Ortaklar Caddesin deki yeni ofisimiz de  devam ediyoruz. 

Her türlü davet organizasyonlarınızın yanı sıra açılış , piknik , yemek organizasyonlarıfuar , animasyon , dekorasyon , kongre , seminer , festival , gala & şirket toplantılarınızın tüm detayları ile ilgilenerek vaktinizin ne kadar değerli olduğunu size hatırlatarak kusursuz bir organizasyonda misafir gibi ağırlanmanın  keyfini sunuyoruz.

Temel İlkemiz; kusursuz memnuniyetiniz için size uygun mekanları yaratıcı tasarımlarımızı , farklı dekor & animasyonlar ile birleştirerek davet , organizasyonlarınızı daima hatırlanacak büyüleyici bir atmosfere dönüştürmektir.

Size bu ayrıcalığı yaşatmak İçin geliştirdiğimiz özel dizaynlarımız , tecrübeli & dinamik kadromuz , titiz çalışma anlayışımızla daima yanınızda yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Herkes Yıldızlardan Bir Parça İster

Neden Les Étoiles Organizasyon

Les Étoiles Organizasyon ailesi olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru algılarız. Farklı, çözüme yönelik, sizin için, size özel, pratik, güvenilir ve yaratıcı, üstün hizmetler ve uygun fiyatlarla zaman, emek ve bütceden tasarruf etmenizi sağlarken özel günlerinizi unutamayacağınız anlara anılara dönüştürüyoruz. Les Étoiles Organizasyon kisiye özel öneri ve çözümleriyle siz ne istiyorsanız gerçekleşiyor.