Invent

Parti Organizasyonları


 

 

 

Yazlığınızda doğum günü partisi mi vermek istediniz, cumartesi gecesi dışarı çıkmayıp evinizde arkadaşlarınızla beraber mi eğlenmek istediniz yoksa söz, nişan yada düğününüzü kendi seçtiğiniz yerde; kırda ya da herhangi bir mekanda kendi istediğiniz müzik tarzında, alışılmışın dışında parti havasında mı kutlamak istediniz? O zaman doğru yerdesiniz. Les Etoiles Parti Organizasyonu ile  eğlenceyi profosyonel ekipman ve personel ile ayağınıza getiriyor.

Doğum Günü Partileri

Evinizde, bahçenizde, oturduğunuz sitedeki çardakta, her zaman gittiğiniz bir kafede ya da çok beğendiğiniz bir kır bahçesinde Doğum Günü Partisi Organizasyonu hizmetimizle yani Les  Étoiles Organizasyon ile kutlayabilirsiniz.

Doğum günü parti organizasyonu yapmak doğum günü sahibi için her zaman zor olmuştur. Nerede kutlanacak, kaç kişi gelecek, ne ikram edilecek ve tabi kaç kişilik rezervasyon yapılacak? En büyük kaygı ise “ya kimse gelmez ise” dir. Les Etoiles Organizasyon ve DJ ve animatör ekibi bu sorunları tamamen ortadan kaldırarak, doğum gününüzü istediğiniz mekanda, istediğiniz müziklerle ve istediğiniz saatlerde, size unutamayacağınız bir doğum günü partisi organizasyonu  yaşatır.

 

 

 

Bekarlığa Veda Partileri

Size özel hazırlanmış mekan dekorasyonu, özel maske ve kıyafetler, müzik dans ve showlar, özel menüler, ışık ses ve görüntü sistemleri kiralama ve kurulumu, dansöz/zenne kiralama, dansçı kiralama,  sahne kurulumu. Hepsi ve daha aklınıza gelebilecek pek çok şey, Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonunuz için hizmetiniz de. Tek yapmanız gereken hemen bizi aramak.

Özel Günler-Kişiye Özel Kutlamalar
Evliliğinizin yada beraberliğinizin yıl dönümüzde ister bir mekanda (cafe, restaurant, bar, kır bahçesi, tekne) sevdiklerinizle eğlenebilir isterseniz başbaşa romantik bir yemek yiyebilirsiniz. Her iki durumda da  Les Étoiles Organizasyon istediğiniz mekanda, istediğiniz müziklerle ve istediğiniz saatlerde, size unutamayacağınız özel ve büyülü bir yıldönümü yaşatır.

İsterseniz çeşitli surprizlerle bu günü unutulmaz da kılabiliriz. Mesela;

Bunlar ve aklınıza gelebilecek gerçekleşmesini istediğiniz pek çok şey için biz buradayız.

Kişiye özel kutlamarın heyecanı ve önemi başkadır, artık Les Étoiles’ le bambaşka olduğunu göreceksiniz.

Yılbaşı Kutlamaları
Yılbaşında sevdiklerinizle beraber, sizin belirlediğiniz bir mekanda ve dilediğiniz zaman aralıklarında deneyimli DJ ler eşliğinde unutulmaz bir gece için Les Étoiles Organizasyon size işte yılbaşı partisi budur detirtecek çözümler sunar.

parti-organizasyonları-2              parti-organizasyonları-1            parti-organizasyonları    
Scroll to top